Květen 2011

Imagine...

4. května 2011 v 22:07 | Cemetery385 |  One-Shot-Frerard
Krátké, ale ze života... :D

Bez dechu jsem stál u dveří, které byly lehce pootevřené, jen tak málo, aby někdo mohl škvírou nahlédnout na to, co se děje za nimi.
Věděl jsem, že tady nemám co dělat, že kdyby mě někdo nachytal, nejen, že bych se propadl na místě hanbou, ale riskoval bych i přátelství. Přátelství s Gerardem, který se právě nacházel za oněmi dveřmi.
Po několika skleničkách na baru, kdy jsme si namlouvali, že slavíme Nový Rok, jsme se každý rozešli do svých pokojů, abychom tak vydatným spánkem přivítali přicházející noc. Já však nedokázal přestat myslet na jeho jemné rty, co se oddělovaly při slovech, které vypouštěl z úst takovým způsobem, že mi vlastně ani nedávaly smysl. Dokázel jsem vnímat jenom souzvuk jeho sametového hlasu, který mi způsoboval trhavé záchvěvy v útrobách břišních svalů.


JUST FOR FUN alias Pocity neviny vinných

4. května 2011 v 11:02 | Cemetery385 |  Stories-Frerard
Zkuste hádat, co má říkat název člínku? Pokud myslíte, že právě píšu novou povídku, máte pravdu! :)
Otázkou je, zda-li jí bude vůbec někdo číst. Vím, že tento blog dosti upadl a lidi se změnili (včetně mě), ale touha po vyjádření určitých věcí psanou formou mě stále neopustila.
A víte co? Kašlu na to, že sem už nikdo nechodí! Tahle povídka bude i pro tu první a možná zároveň i poslední zbloudilou duši, co tento blog navštíví. Taky tedy...