Září 2009

When the future is less than the present (doslov)

23. září 2009 v 16:52 | Cemetery385 |  Nepochopené předsudky

Takže jsem se rozhodla, že už nebudou další díly téhle story. Jednoduše proto, že co jsem chtěla vystihnout, jsem vystihla a další "omáčka" už by zkazila celkový dojem.
Šlo tam hlavně o dospívání a utvoření si názoru na život a věci v něm. Snad se mi to alespoň trochu podařilo a někomu se to líbilo.
Byla to jedna z mých nejoblíbenějších povídek a taky nejdelších. Děkuju všem, kdo komentovali, měli trpělivost a čekali na další díly.

Doufám, že vás moje neslavná tvorba neomrzí a na tenhle blog zabloutíte alespoň tak často, jako do teď. =)
Nebojte, nekončím a jakmile bude čas, napíšu další díly povídek, které mám rozepsané.
Zatím adios. A nezapomeňte! V tom, co děláme, je síla!

When the future is less than the present (12/13) END

14. září 2009 v 14:17 | Cemetery385 |  Nepochopené předsudky

Hodně jsem přemýšlela o celé téhle story a mám pocit, že je čas ji ukončit. Byla jedna z mých nejoblíbenějších, protože jsem jí psala tak, jak jsem žila. Samozřejmě s notnou nadsázkou. =)
Proto jsem asi v polovině přepracovala kapitolu 12. Něco smazala a něco připsala tak, aby to sedělo jako konec. Četla jsem to několikrát a myslím, že takhle je to nejlepší.
----Ale ptám se hlavně vás - Buď bude tohle definitivní konec a nebo mám v kapse ještě jedno eso a povídka může pokračovat. Ale můžu si to nechat na jiné, další povídky. Však už si stejně nepamatujete některé zdánlivě nepodstatné detaily z první řady, ne? xD
Tak napište do komentářů, co s tím a nebo to nechám tak.

Nothing last forever...

6. září 2009 v 20:41 | Dark_Eye |  Other
Tak jak ste přežili první týden školy? U mě to byla hrůza s velkým H. Dostali sme novou třídní, první den se zdala v pohodě a druhej den se proměnila v bestii xD v pátek nám dala nečekanou písemku z IT údajně to mělo být opakování, samozřejmě sme to v prváku nedělali xDasi 30 minut sem koukala do monitoru a pořád mazalaxD nebejt nový, chytrý solužačky tak nevim, nevim xD. Taky čeština se stane noční můrou, dostali sme tu nejhorší učitelku, která na škole je...
Naštěstí nová angličtinářka nevypadá špatně,měly jsme jí místo účta a je fakt dobrá. Vypadá to, že letos o AJ budem něco dělat a ne jako v loni xDD.
Spolužáci jsou furt stejní, ikdyž sem se na ně extra netěšila.. Další noční můra je to hrozný vstávání, nenávidim to!Vždycky když mi začne zvonit budík v 4.30 tak mam chuť ho rozbít!Teď jsem dočetla Štěstí je tam, kde ho najdeš a Otázka důvěry, zase jsem u toho brečela xDD
Ve čtvrtek mi přišel baíček Harry Potter Speciálni edice <3, tak furt hraju, hraju xDD
Asi udělám novej design, layout už mám hotovej, mam zhruba představu i jak by to mělo vypadat, tak pokud tu školu přežiju, tak se tu během týdne objeví