Květen 2009

When the future is less than the present (9)

27. května 2009 v 10:27 | Cemetery385 |  Nepochopené předsudky
Gerard sice odešel, ale moje nervozita ne. Nepříjemné vibrace v podbřišku pořád sílily a mě se chtělo zvracet. Kdy jindy to ale můžu udělat? Tahle věc se nedá odsunout někdy na pozdějc, jak to dělám většinou. Jsem chlap, musím to udělat hned. Jsem otec...

Zkontroloval jsem Gwenie letmým pohledem a když se všechno zdálo být, tak jak má, vstal jsem. Fakt ještě nechápala vážnost situace. Vyšlápl jsem schody, jak nejpomaleji to šlo a přede dveřmi jejího pokoje jsem zůstal nehybně stát. Nic, ani sebemenší zvuk zevnitř.
Nade mnou viselo ticho. Vzpomněl jsem si na jeden dost béčkovej horor, co jsem viděl, ještě když se mnou byla Stacy. Oběť stála přesně jako já na chodbě a bušilo jí srdce. Ale já, k čertu, nejsem žádná zkurvená postava z hororů!
Potlačil jsem nutkání do něčeho kopnout a zabral za kliku.


***

"Ne." zakroutila hlavou a odvrátila pohled.

Tohle jednoslabičný slovo bylo můj rozsudek. Pro dnešek, zítřek...Vlastně na celý život. Nebudu se doprošovat, když nechce Gwen dát ani šanci. Ale nechápu to. Nikdy jsem s ní nějak dobře nevycházel, ale nenapadlo by mě, že mě takhle zavrhne. Co já vím, v čem to může být. Nic nevysvětlila, ale stačilo se podívat do jejich očí a bylo vám jasné, že tu by neobměkčilo vůbec nic. Neznám ji takovou. Všechny zasraný kecy katolický církve o tom, jak se má odpouštět teď přestaly mít váhu. Pokud ji teda vůbec někdy měly.
Ale přísahal jsem si, že to nevzdám tak snadno, i když jsem s možností odchodu prakticky nepočítal. Neukážu jí, že mě srazila na kolena.

"Fajn. Myslím, že další řeči už jsou zbytečný. Jenom by mě..." ztichl jsem. Ani teď, když jsem začal mluvit se na mě nepodívala.

Hoc erat in fatis (2)

15. května 2009 v 13:00 | Nathálka&Dark_Eye |  Cooperation-Other


Další díl,minule jste komentáři moc nepotěšili tak snad to teď bude lepší!

Novinky

10. května 2009 v 22:31 | Dark_Eye |  Other
Konečně jsem se dokopala k tomu udělat design, je to moje 1. práce v photoshopu,sice nejsem moc spokojená,ale měnit už to nebudu. Zítra proběhnou menší dodělávky,jelikož blog mi zase začal stávkovat. Snad se líbí =)
Jinak na blog nebudu přidávat jen příběhy, ale zážitky, fotky a různý věci z mýho života!

EDIT. POkoušela jsem se dodělat design,ale blog mi nějak nefungoval, tak snad to už bude!