Březen 2009

Hoc erat in fatis (1)

27. března 2009 v 22:04 | Nathalka & Dark_Eye |  Stories-Other


Ano vidíte dobře nová story! A s novou story nový začátek. Původně jsem chtěla tuhle story přidat až bude dopsaná, ale nechce se mi čekat xD Tahle story vznikla díky Nathálce :-* , jsem ráda že jí napadlo,že bychom mohli napsat společnou story. Už předtím jsem psali, ale nikdy nedokončili tak snad tuhle dokončíme,! Dlouho jsem při psaní nezažila tolik legrace jako teď!! Snad se vám to bude líbit a uvidím komentáře.
Jinak bych chtěla moc, moc, moc poděkovat lidem kteří píší pravidelně komentáře, jste úžasní moc Vám děkuji:-*
Zpět ke story, název je z latiny a znamená- Toto bylo v osudu. Není to o nikom z MCR ale o Akim a Laurim z The Rasmus, nikomu snad nemusím tuto dvoji představovat..
Píšu Aki´s POV!
A chtěla bych moc poděkovat Lůlince za úžasný banner, thank you Honey:-*


Tak to je snad vše!! Enjoy it!!


Hřích je boží přání (3)

18. března 2009 v 18:54 | Cemetery385 |  Hřích je boží přání
Další slíbený díl. Opravdu mě to teď baví, takže mi nezkažte tu radost a komentujte!
Kdo si nepamatuje, tak tady je předchozí díl.

AVARITIA"Íhahá!" výskl Frank a s dřevěným koníkem poposkočil zase o kousek dopředu.

Tu hračku si zamiloval. Byl to vůbec první dárek, který kdy dostal. A jelikož byl od jeho otce, cenil si ho o to víc. Byl to ten nejlepší dar, jaký si jenom dokázal představit. Sice mu bylo teprve sedm, ale věděl, že mu tohohle obyčejného koně věnoval jeho otec z lásky. Skoro ho nepouštěl z ruky. Celý den ho nosil v kapse a v noci s ním dokonce spával. Nevzdal by se ho nikdy na světě.
Na louce za vsí si takhle hrával od rozbřesku až do setmnění. Doma sám být nemohl a jeho matka chodila pracoval na pole, kam měl zakázáno chodit. Žádné děti tam nesměly. Proto Frank den co den sedával tady. A když už ho samotné hraní omrzelo, všude kolem bylo plno dětí a ty rozhodně na dovádění skoupé nebyly. Měl spousty kamarádů, ale nejvíc si rozuměl s Michaelem. Ostaní ho sice moc rádi neměli, říkali o něm, že je jeho matka coura, ale Frankovi to nevadilo. Nezáleželo mu na tom, co dělá jeho matka, pro něj bylo hlavní, že na něho je vždycky hodný.

New story?

14. března 2009 v 21:15 | Dark_Eye |  Other
ahoj ahoj!! jen vám chci napsat pár slov. S Natálkou pro vás připravujeme nový příběh,ale bohužel nevím kdyy se dopíše Nath je mimo PC! Ale vypadáto nadějně.Nebude to dvojice které sem dosud psala,tkaže snad vám to nebude vadit a přečtete si to a hezky okomentujete,protože jak se zdá tak komentáře nějak moc nepřibývaj a to mě hrozně mrzí!! tak to je vše =)) zatíím!!

When the future is less than the present (7)

12. března 2009 v 18:53 | Cemetery385 |  Nepochopené předsudky
Konečně další díl, ve kterém se začíná lehce oteplotvat...
Doufám, že budete komentovat, protože už jsem se zase dostala do psací nálady. Už mám skoro další díl Hříchů, takže toho se taky brzy dočkáte...=)

"Prosím, Mary! Neopouštěj mě! Nemůžu bez tebe žít!"
Jedním uchem jsem poslouchal nářek jakéhosi chlápka, co ho právě opouštěla manželka, linoucí se z televize, ale daleko víc jsem se soustředil na úklid v mojí skříni.
Ne, vážně nejsem člověk, který by moc často uklízel, ale když už nemůžu najít svoji oblíbenou mikinu, musím těm věcem dát trochu řád. I když je pravda, že ještě před pár měsíci bych se na nějaký vyklízení prádla vykašlal.
Potřebuju se trochu odreagovat. Každej den mi příjde na vlas stejnej. Škola, kde musím poslouchat hloupý kecy učitelů, zajít si na oběd a zase domů. Vlastně se divím, že mě ještě nevyhodili, když jsem tam teď nějakou dobu nechodil. Zapomínají rychle, obzvlášť, když se za vás přimluví hodná maminka. Předpokládám, že tam za mne musela jít orodovat, když jsem nevyvázl ani s podmíněným vyloučením.
Od doby, kdy jsme se s Gerardem viděli naspoledy uběhl týden. Nechápu, proč se neozval. Neřekl bych, že jsem mu něco udělal. Třeba se urazil, protože to gesto, které jsem tehdy v jejich chodbě předvedl bylo na jeho vytříbenou morálku příliš. On působí jako vymydlenej panáček, kterej jako by ani nebyl z týhle doby. Někdy mě to štve, ale na druhou stranu je tím tolik odlišnej od ostatních...