Listopad 2008

XXX

24. listopadu 2008 v 21:57 | Dark_Eye |  Other
Ahoj všichni,jak se máte? Jen sem vám chtěla oznámit,že pilně píšu,Untitled přidám zítra FaA nejspíš v pátek=) našla jsem asi 3 příběhy,který bych chtěla překládat,2 jsou Frerardy a 1 Waycest,bohužel ani jeden z nich ne

ni dokončenej...
Jinak za měsíc jsou Vánoce,páni toto ale utiká..Taky se tak těšíte? Já Vánoce miluju,podle mě je to ten nejhezčí svátek,né kvůli dárkům,ale kvůli tý atmosféře.Už se těšim až budu procházet Lounama a koukat na vyzdobený výlohy =)))
Tak se mějte...
tady máte fotku pro zpříjemnění večera :-P

When the future is less than the present (2)

24. listopadu 2008 v 17:12 | Cemetery385 |  Nepochopené předsudky
Děkuji všem za komenty u minulého dílu a i tohohle dílu platí ohledně komentářů to samé...=)


Když jsme opatrně zavíral dveře tak, aby moc nevrzaly, připadal jsem si přesně jako tenkrát, když jsem se plížil domů, tenkrát to bylo z úplně jinýho důvodu. Nejspíš se budu muset omluvit.

When the future is less than the present (1)

15. listopadu 2008 v 18:28 | Cemetery385 |  Nepochopené předsudky
Doufám, že si ještě pamatuje na Nepochopené předsudky. =)
Tohle je totiž jejich druhá řada, jen pod jiným názvem. Konečně jsem se dokopala k napsání úvodního dílu, ale pokud neuvidím alespoň 11 komentářů, nebudu psát pokračování. Každopádně si myslím, že se máte na co těšit a nebojte, tentokrát to bude Frerard jako vyšitej. xD
PS: Pokud jste nečetly, tohle je 1. řada - Nepochopené předsudky.

Shrnutí: Frank žije se svoji matkou, ke které nechová zrovna velkou úctu a duší je punker. Chodí ven s partou pofidérních lidí a ve škole propadá. Jeho holka Stacy s ním přišla do jiného stavu, ale v těhotenství brala drogy a při porodu zemřela. Dítě však přežilo a Frank se rozhoduje, co bude dál...

"Pane Iero?" objevila se dveřích hlava zdravotní sestry.

Teach me

12. listopadu 2008 v 19:20 | Cemetery385 |  One-Shot-Frerard

Drahouškové!
Mám tu pro vás klasickou jednorázovku, takže si ji užijte. Jídlo mě natolik inspirovalo, že jsem se ho rozhodla zakonponovat ještě do jedné prasárny...xD
EDIT: Ano, všimli jste si, že jsem v jedné přímé řeči omylem použila místo jména Frank Mikey. xD
Omlouvám se, ale alespoň je vidět, na co myslím. xD"A nezapomeňte, zítra máte praxi!" dodal ještě učitel a v zápětí ho přerušil zvonek ohlašující konec hodiny.

ehm ehm ozámení xD

4. listopadu 2008 v 21:10 | Dark_Eye |  Other
Ahoj cukříci xDDD chtěla bych vám oznámit,že teď vůbec nemam čas,ach ta škola xD takže v nejbližší době nebude pokračování Fat&Alone ani Untitled,o víkendy se to budu snažit napsat,ale nevim nevim.

Hřích je boží přání (1)

4. listopadu 2008 v 15:24 | Cemetery385, Dark_Eye |  Hřích je boží přání
Konečně jsme se s Dark_Eye domluvily na naší první spolupráci. Tahle story by měla být zaměřená hlavně na hříchy, jak jste mohli vyvodit z názvu. Ty tam ale budou šikovně ukryté a těch hlavních bude sedm. Však uvidíte...=) Než Dark_Eye nakreslí jablko, tak tu zatím bude fotka z deviantartu.
A nezapomeňte komentovat, ať máme motivaci k další práci.SUPERBIA


"Schovej se! Rychle!" pobízela mladá žena své dítě a přitom se tiskla na chatrná dvířka místnosti.

Dlouhé světlé vlasy se jí lepily ke spocenému čelu, jak před chvíli prchala před šílenými lidmi s vesnice. Bylo to ještě vůbec lidé? Chovali se spíš jako smečka divých saní, které ji ustavičně nedaly spát. Byla se přeci jenom projít se svým synáčkem k polím vlčího máku, aby mohla nasbírat nějaký bylinky. Pak z nich vyráběla různé masti proti bolesti, které už zachránily ne jeden život. Ne, obávala se, že v tom bylo daleko víc. Oni v ní viděli čarodějnici a v jejím synovi Satanovo dítě.

3. místo

2. listopadu 2008 v 10:43 | Cemetery385 |  Other
Pokud chodíte na http://romance-in-danger.blog.cz/, možná jste si všimli, že jsem obdržela diplom za třetí místo v Pozdimní soutěži s povídkami na motivy Frerardů, Waycest atd.
Jsem vážně šťastná a těší mě, že se moje tvorba někomu líbí. Všem, kteří mi poslali hlasy, moc děkuju! =)

PS: Nebojte,nezapomněla jsem ani na vás a pořád píšu, jen to trochu trvá. xD
Ale máme s Dark_Eye vymyšlený úplně nový příběh a myslím, že se máte na co těšit...=)

A ještě bych vám chtěla poděkovat za 20 000 návštěvnost. Je to zásluha hlavně Očička, protože to Ona založila tenhle blog a já jsem tu s ní teprve krátce. A le i přesto mám z toho velkou radost!

Díky!