Červenec 2008

Frankovalevábradavka = Naše víra v lepší zítřek!

31. července 2008 v 21:24 | Dark_Eye, Cemetery385 |  Other
Pokračování naší nadměrné perverze! xD
Varování: NENÍ URČENO PRO DUŠEVNĚ LABILNĚJŠÍ OSOBY!
Což my rozhodně jsme! xD
Dark_Eye (1:19):
anoo
bože ty si takový prase
Cemetery385 (1:20):
jáá?!!!
Dark_Eye (1:20):
jooooooooooooooooooo
nevim kdo myslel na robertek a kladivo a a a ew na cos myslela
Cemetery385 (1:21):
to je svět! však bradavka taky není zrovna asexuální

Hádej, aneb úchylný rozhovor č. 1

31. července 2008 v 21:01 | Dark_Eye, Cemetery385 |  Other
Povídání o všem a ničem s Dark_Eye. xD
Doufáme, že si čtení této nemravnosti užijete stejně, jako jsme si my dvě užily její psaní...

Cemetery385 (0:32):
co kutíš?
Dark_Eye (0:33):
teď cucám pravítko a ty?:D
Cemetery385 (0:34):
uhm, to je bohulibá činnost

Dark_Eye (0:35):
já si pod tim pravítkem představuju něco jiného nee kecám

Conscience 6

31. července 2008 v 13:30 | Cemetery385 |  Stories-Waycest
Předposlední díl
Ještě bych chtěla říct, že celá tahle story je tak trochu divně napsaná, ale snad jste pochopili, že je to tak trochu záměr. Ještě se vám omlouvám za chyby a možná trochu divný slovoslet, ale je to opravdu můj první počin...=)
Zářící červnový paprsek dopadl v celé své délce na moji tvář. Ještě než se mi podařilo otevřít oči, představoval jsem si, jak se snažil proniknout přes žaluzie mého okna, než se dostal až k mému obličeji.

Conscience 5

28. července 2008 v 14:04 | Cemetery385 |  Stories-Waycest
Pro Dark_Eye, aby už brzo měla internet, protože se mi stýská po našem nočním psaní xD
Mikeyho řasy se s mihotáním zatřepaly jako křídla motýlů a v další sekundě se od sebe oddělily, abych mohl spatřit jeho oči. Ty, ve kterých jsem se topil, ale ten pocit bezbranosti, když jsem se na něj podíval, jsem miloval. Už jsem ho pozoroval hodnou chvíli, nemohl jsem totiž nějak dospat. A navíc byl pohled na něj přímo překrásný. Vždycky vypadal tak nevinně. Usmál se na mě a zvedl se na loktech. Ještě jsem nechtěl vstávat, potřeboval jsem jeho blízkost cítit, co možná nejdéle. Proto jsem ho zarazil jemně rukou a on se bez protestů zase svalil do peřin. Ani jeden z nás nic neřekl, oba jsme věděli, co se mezi námi ráno stalo. Teď už bylo něco po poledni a nějaké potřeby hladu nás vůbec netížily. Když je člověk zamilovaný, nevnímá vůbec okolí a chce si jenom vychuntnávat blízkost toho druhého. Hladil jsem hřbetem ruky jeho pro mě andělsky vzhlížející tvář. Hlavou se mi mihla myšlenka, že jsem ho vlastně znásilnil, ale rychle jsem něco takového zavrhl. Mikey mě přece taky chtěl, pak už se nevzpíral, jen potřeboval překlenout ten prvnotní ostych, že jsme bratři. Takhle jsme ještě oba leželi asi dvě hodiny a pak jsem už uvážil, že bychom měli vstát. Znovu jsem pocítil jakési klepání v hlavě, když se Mikey vyhrabal z postele a skoro se nemohl postavit na nohy, jak moc ho to bolelo. Bylo mi ho líto, ale přísahal jsem si, že příště už budu něžnější. Jestli tedy nějaké přístě ještě bude....

Problééém

25. července 2008 v 22:20 | pajja
Táákže, Dark_Eye má problem :( budeme smutni :( nase milovana Dark_Eye se nemuze dostat na blog,pac ji nejede net. Tudiz vsem SBckum vzkazuje, ze se omlouva ale nebude komentovat. A taky ze tu chvili nic nebude pribivat. No taakze doufejme, ze se nám honey zase brzo vrati

Conscience 4

25. července 2008 v 13:55 | Cemetery385 |  Stories-Waycest
První "akčnější" kapitola...xD
Enjoy!
Ach do prdele! Už zase jsem chrápal a bylo mi úplně jedno, že Mikeymu jsem dneska slíbil, že si udělaláme menší pařbu. Hlavně že mám v hlavě to moje podělný svědomí. Kvůli němu už se nesoustředím ani na normální běžný věci a už vůbec ne na věci, který se zase až tak moc často nestávaj. Štve mě to, protože já se vždycky snažil svoje sliby dodržovat a Mikey je ještě tak taktní, že mě nebudí, ale dozajista mu je to líto. Však už je taky něco po šestý hodině. S tímhle vědomím jsem se rozběhl ze schodů a z výšky dopadl na pohovku v obýváku.

Love is hard

24. července 2008 v 22:41 | Dark_Eye |  One-Shot-Frikey
Můj historicky 1. frikey!! Pájje vděčím za název thnx honey:-**!!!
Věnováno Kisss,která si frikey přála snad s ebude líbit,úchyle!=)
Jinak čtěte a KOMENTUJTE!!=))Conscience 3

22. července 2008 v 11:03 | Cemetery385 |  Stories-Waycest
Poslušně pište komentáře, nebo bude mít co dočinění s rozzuřenou Dark_Eye! xD
Večer jsem už Mikeymu řekl, že se mi chce spát a zalezl jsem si do pokoje. Když jsem si ale lehl na postel a nehodlal dělat nic jiného než koukat do stropu, dokud nepříjde Mikey, abych mohl klidně usnout, objevil se vedle mě zase On. Na tváři se mu rýsovala pěkná modřina, ale jinak se pitomě usmíval, ostatně jako vždycky. Neuvěřitelně mě to vytáčelo, že se bez ohlášení vždycky objeví, vyděsí mě a ještě se tváří jako by se nic nestalo.

mam toho dost...

21. července 2008 v 19:03 | Dark_Eye |  Other
Choděj mi maily typu 'Kdy bude pokračování týhle a tamtý story' nebo 'proč nenapíšeš pokračování...'
Já vám řeknu proč nepíšu pokračování,protože nekomentuje a tim pádem si myslim,že se vám to nelíbí.Proboha to je to tak težký napsat pár blbejch slov.Sem fakt vytočená (jediný co mě uklidńuje to že je Randy gay) takže pokud chcete pokračování pište komentáře!!!Pokud nenapíšete minimálně 5 komentářů nebude pokračování (Pájjo nepočítá když mi napíšeš 13 komentářu to se opravdu nepočítá)
Doufam že ste to pochopili!!!!
D.

Conscience 2

19. července 2008 v 9:46 | Cemetery385 |  Stories-Waycest
Nehybně jsem postával před zrcadlem. Těžko říct, jestli se těm kusům skla ještě takhle dalo vůbec říkat. Byly sice slepené a vsazené do omšelého dřevěného rámu, na kterém už za ta léta byly vidět značné škrábance a opotřebování, ale i přesto se v něm odrážela moje tvář. Obličej, který si od všech zaloužil jen jedovaté pohledy plné pohrdání. Mezi těmi prasklinami jsem velice dobře rozeznal jak zeleno-hnědé oči a bílou tvář, ze které už dávno vyprchal život, tak i delší vlasy, ke kterým se taky nikdy nenašel žádný vztah. Neměl jsem se rád. Ani trošku. Sedl jsem si se skříženýma nohama na podlahu a znovu se na sebe zadíval. Teď tam byl úplně někdo jiný.

Conscience 1

17. července 2008 v 18:52 | Cemetery385 |  Stories-Waycest
Předem bych chtěla moc poděkovat Dark_Eye za to, že mi umožnila psát story na její blog..=)
Jinak tuhle povídku jsem před pár měsíci zveřejňovala i na waycest blogu...
Čtyři prázdný stěny na mě tupě civěly svýma ledovýma očima. Někdy jsem měl pocit, že něco chtějí, možná že volají o pomoc, ale někdy se mi zase zdálo, že mi chtějí ublížit. To jsem potom vždycky vzal fixy, co se mi pořád někde váleli po pokoji a a čmáral s nimi po těch hnusných očích. Ty stěny jsem chtěl oslepit, vypíchat jim ten orgán, co člověk tak moc potřebuje k životu, aby mě pořád nemohly sledovat a kontrolovat. Nechtěl jsem to. Stěny přece nemají vidět, neumí to a proto mi taky nemůžou nic udělat. Sakra, vždyť jsou to JEN stěny. Bílý nic neříkající kusy betonu. Chtěl jsem, abych si i tuhle úplně samozřejmou věc s jistotou uvědomoval. Bohužel to nešlo. Nemohl a ani nechtěl jsem jim věřit. Nedůvěřoval jsem už vůbec nikomu, teda až na mého bratra Mikeyho. Jo, tomu jsem věřil, měl se mnou taky svatou trpělivost.

Welcome Cemetery

17. července 2008 v 17:14 | Dark_Eye |  Other
Takže blog má novýho spolumajitele = Cemetery385,kterou může znát z tohohle blogu!!!
Sem moc ráda,že na to nebudu sama!
A Cemetery má na svědomí novej design sladkej že?=))
Takže doufam,že její stories bude pořádně KOMENTOVAT! jinak si mě nepřejte =))

happy b-day Ray

15. července 2008 v 22:41 | Dark_Eye |  Other
Dneska slaví narozeniny jedne významný pán Raymond Manuel Toro-Ortiz (nebo-li nám známý Ray) je mu úctihodných 31 let,že na to nevypadá? Tak přeju všechno nejlepší(úspěch s MCR a Kristou) ať se mu splní všechno co si přeje!

Justin and Brian..

14. července 2008 v 17:04 | Dark_Eye |  Pictures-Other
Bože našla sem něco nádhernýho=)

Berty

14. července 2008 v 16:09 | Dark_Eye |  Pictures-Other
dnešní příspěvky na blogu jsou věnované Pájje:-* samozřejmě,že i vám ostatním,ale Pájja si to dnes zaslouží ze všech nejvíc!!

Untitled 6

14. července 2008 v 15:04 | Dark_Eye |  Stories-Frerard
Věnováno Pájje,bejby už nebuď smutná!:-*

Untitled 5

9. července 2008 v 0:56 | Dark_Eye |  Stories-Frerard
Pájja mě nutila napst pokračování,mě se do toho moc nechtělo tak mě začala "kopat" a když mi způsobila mnohočetná zranění:D tak sem se rozhodla napsat to pokračování!!