Květen 2008

Some pics

28. května 2008 v 21:24 | Dark_Eye |  Pictures-Other

Chladný jako smrt 4.End

25. května 2008 v 14:34 | Teenka&Dark_Eye |  Cooperation-Frerard
Frank
"Co?!Jag to jako myslíš to 'Nevim'?!" při těch slovech se mi udělalo hrozně smutno a špatně od žaludku…Začly mi téct slzy….

Chladný jako smrt 3

25. května 2008 v 14:33 | Teenka&Dark_Eye |  Cooperation-Frerard
Frank
"Proč si myslíš že sem ti dal život?!Jenom tag?Že sem chtěl vyskoušet tu Rayovo tabletu?!" zařval sem na něj histericky a začal plakat…On seděl předemnou a teď na mě koukal tag,že mi jeho pohled řikal ,'teď fakt nfm co říct,,…. Seděli sme tam jag dva kohouti na jednom hnoji…Já brečel jag želva a Gee na mě civěl…Po docela hodný chvilce se na mě vrhnul a objal mě,až sem se málem začal dusit…

Chladný jako smrt 2

25. května 2008 v 14:31 Cooperation-Frerard
Frank
Byl hrozně rostomilej!!Překvapilo mě kolik moc měl v sobě života na to,že bych před chvilkou mrtvej jag maso z hamburgru…Nějak nám docvaklo,že na pivo asi těžko Gee pude jenom v plášti…

Chladný jako smrt 1

25. května 2008 v 14:28 Cooperation-Frerard
Ahoj tak tu mám další Frerard s Teenuškou :-P,všichni máte povinný napsat jeden komentář =D
píšu Gerarda

Ahoj Ahoj Ahoj..

24. května 2008 v 20:03 Other
Ahoj lidi,tak jsem zpátky.Prostě jsem nemohla skončit,potřebovala jsem menší pauzu=).Potřebuju pomoc,nevím u jaký story mám napsat další díl tak prosím prosím hlasujte v anketě!
Chtěla bych se zeptat jestli se nenajde někdo kdo by se mnou psal stories, tak kdyžtak napište buď na mail dark-eye@seznam.cz nebo icq 446941165=)

pause or just the end?

4. května 2008 v 0:01 | Dark-Eye |  Other
Takže bych vám chtěla oznámit,že si dávám pauzu na dobu neurčitou vlastně nevím jestli se vrátim.Poslední doubou se přesvědčuju jak je život čím dál tím víc krutej,ale nebudu vás zatěžovat meym osobnim životem:D. Takže kdybych se nevrátila tak bych vám chtěla strašně moc poděkovat,že ste sem chodili,že ste četli věci co sem napsala a vlstně,že ste to se mnou vydželi.Vážně ste nejlepší!!Mám vás moc ráda.Bylo to střašně moc fajn,poznala sem díky tomuhle blogu střašně moc skvělejch lidí. Snad někdy Bye..