Prosinec 2007

Happy New Year and Happy birthday Bobby

31. prosince 2007 v 18:48 | Dark_Eye |  Other
Tak dneska tu máme dvě důležité události=) Asi začnu tou důležitější. Bob dnes slaví své 28.narozeniny,přeji všechno nejlepší!!
A teď ta druhá=)
Za pár hodin tu máme rok 2008.Taky vám přijde,že rok 2007 utekl strašně rychle?Pro mě byl r.2007 asi ten nejlepší v mém životě=)Vůbec se snim nechci rozloučit asi místo oslavy budu brečet=D Poznala jsem spoustu nových lidí,dostala jsem se konečně na koncerty MCR a MSI, pak jsem poznala waycesty,frerardy prostě story tohohle druhy=D!pamatuju si to jako by to bylo včera a ono to bude v lednu rok=Dzačlo to Church Boys a pak jednou docela dost dobře napsanou story,která neměla s MCR vůbec nic společného možná jí sem někdy hodim=D,ale taky jsem ztratila lidi na kterých mi hodně záleželo,zjistila jsem kdo jsou mí opravdový přátelé a ty můžu spočítat na prstech jedné ruky.Doufám,že rok 2008 bude pro lepší než ten předcházející!!Do nového roku vám přeji hodně štěstí,zdraví,lásky,pohody,hodně dobrých přátel,dobrou muziku.atd.! Ať je hodně dobrých frerardů,waycestů,frikeyů ať máte co číst=)!!
A HLAVNĚ BYCH VÁM CHTĚLA PODĚKOVAT ZA VAŠÍ NÁVŠTĚVNOST NA MÉM BLOGU!!!!JE TO PRO MĚ MOC MOC MOC DŮLEŽITÝ VĚDĚT,ŽE NĚKDO ČTE NĚCO CO NAPÍŠU IKDYŽ TO NENÍ ÚPLNĚ PERFEKTNÍ!!!!TAKŽE VÁM MOC DĚKUJI!!!!JSTE FAKT SKVĚLÍ MÁM VÁS RÁDA!
D.

Veselé Vánoce!

23. prosince 2007 v 22:34 | Dark_Eye |  Other
Nastaly svátky na,které se těší lidi na celém světě a to jsou Vánoce asi nikomu to nemusím připomínat=)Všem vám přeji krásné,šťastné a veselé Vánoce!Užívejte vánočni pohody=)
Merry Christmas!!

Autonehoda 10

19. prosince 2007 v 19:57 | Werča |  Stories-Other
Ulice byla prázdná...Byla hnusně prázdná...Nevědel jsem co mám dělat, a tak jsem se vydal domu!!Přišel jsem a otevřel dveře, bylo tam zase to hnusý ticho jako ráno..
Hodil jsem klíče a bundu na zem a šel jsem do kuchyne...Otřevřel ledničku , nic v ní nebylo...Vůbec nic, a já mel desnej hlad!!! Do prdele , zařval jsem a bouchnul dveřma
od ledníčky tak , až se celá lednička rozkynklala...Na zemi jsem videl ten dopis...:/...Jen sem se na nej tak podíval, a potom jsem šel dál, dál do obýváku..

School of ski 1

17. prosince 2007 v 19:43 | Dark_Eye |  Stories-Frerard
Gerard
Nastalo to nejhorší období.Zima.A ještě horší bylo,že jsem měli jet s Mikeym na hory lyžovat.Já takovej antitalent na sporty.Sbalil jsem si poslední věci a šel jsem ven k autu,kde už nervózně postával Mikey.

Lyn..

7. prosince 2007 v 22:08 | Dark_Eye |  Other
Musím říct,že jsem nečekala takovéhle reakce na Lyn-Z.Podle mě je vážně skvělá ze začátku jsem měla na ní jinej názor než mam teď ona je fakt skvělá=D,milá no prostě úžasná kdo jí viděl naživo tak se mnou musí souhlasit.Gerard si nemoh najít nikoho lepšího věřte mi.Ale každej má svůj názor a já nechci abyste kvůli mě bo kvůli někomu jinýmu svůj názor měnili.Každej má prostě svůj názor!!!a já chci znát vaše názory takže je sem pište,když tenhle blog dělám hlavně kvůli vám=)

Gerard a Lyn

2. prosince 2007 v 6:01 | Dark_Eye |  Pictures-Other
Už dlouho tu nebyly žádné fotky tak sem nějaké přidám..
hlavně mě nezabijte!!=D