Proč??

9. července 2007 v 18:05 | Denča |  One-Shot-Other
Jsou to přesně 2 roky co mě opustila nejdůležitější osoba mého života,a já si to pamatuji jako by to bylo včera.Teď stojím nad jejím hrobem jsem sám,brečíma ptám se sám sebe proč??
S Juliette jsem se znal od střední.Už od první chvíle co jsem jí spatřil jsem se do ní zamiloval.Teprve před 2 roky jsem se rozhodl jí říct co k ní cítím možná to byla chyba možná jsem to měl udělat už dřív kdo ví.
"Juliette já bych ti chtěl něco říct"..podívala se mi do očí..
"Víš já tě miluji"Nic neřekla a políbila mě "Já tebe taky Gee."..Teď pro mě začalo to nejšťastnější období mého života."Já se ti to bál říct".."Měl si mi to říct já bych ti hlavu neutrhla".."Já vím,ale teď už budeme napořád spolu že jo??.."Víš nikdo neví co bude za 2 dny.za 2 týdny,za 2 měsíce,za 2 roky,ale teď budeme spolu to ti slibuji."
Usmál jsem se a ona mi úsměv opětovala.

"Měla bych jít domů"…"Chceš doprovodit?"…"To je dobrý,ale myslím že to sama zvládnu"….."Tak dobře,ale dávej na sebe pozor!!".."Neboj se není mi 5 let".."Já vím,ale někdo na tebe musí dávat pozor"..Usmála se a pak mě dlouze políbila.."Ahoj".."Ahoj uvidíme se zítra??...zeptal jsem se trochu nejistě."Jo uvidíme miluji tě Gee.".."Já tebe taky..A odešla..
Byli jsme spolu každý den.Byli to pro mě ty nejkrásnější dny v mém životě..Ale pak přišlo období kdy se Juliette chovala divně uzavírala se do sebe a nic mi neříkala.Stal se z jinak Veselého a otevřeného člověka introvert .Kdykoliv jsem se jí zeptal co se děje tak sem pokaždé dostal stejnou odpověď "Gee to nic není,to přejde".
Pak přišel den na,který nikdy nezapomenu.Byl to den jako každý jiný.Byl jsem venku a vracel jsem se domů a před barákem měl Mikey zaparkované svoje auto.Šel jsem dovnitř.
"Čau brácha,co ty tady??"…"Ahoj Gee.Já něco pro tebe mám.".."Co to je??".."Mam tu pro tebe dopis."….."Od koho je??"byl jsem celý nedočkavý,ale něco mi říkalo že to nebude moc dobrá zpráva.."Od Juliette".Znervózněl jsem.."Mikey co se stalo?Co je s ní? Kdy ti dala ten dopis??"naléhal jsem na Mikeyho.."Já nevím Gee říkala jenom že odchází na dlouhou cestu a že jí prý nemáš hledat..Dala mi ho dnes ráno."Podal mi dopis.."Asi bych měl jít"Dal mi ruku na rameno "Dobře,uvidíme se večer"Řekl jsem a Mikey odešel.
Klepaly se mi ruce,když jsem otvíral ten dopis.Srdce mi tlouklo jako ještě nikdy jindy.V dopise stálo:
Milý Gerarde
Chci aby si věděl,že ať se stane cokoliv vždycky tě budu milovat a budu pořád s tebou.Proto píšu tenhle dopis,když ho budeš číst už zřejmě budu už pryč.Poprosila jsem Mikeyho jestli by ti předal tenhle dopis.Možná to budeš brát jako zradu,ale musela jsem to udělat pro nás oba.Já jsem odešla na dlouhou cestu a už mě nikdy neuvidíš chci aby si mě nehledal.
Miluji tě
S
Láskou
Juliette.
Jakmile jsem to dočetl tak se mi po tváři začaly kutálet slzy okamžitě jsem běžel k jejímu bytu.Odemkl jsem dveře,když jsem je otevřel zastavilo se mi srdce ležela tam nehybně v kaluži krve bylo mi ještě víc do breku.Běžel jsem k ní vzal jsem jí do náruče."Nééééééé Juliette nesmíš umřít prosím nenechávej mě tu samotného."

Zavolal jsem sanitku.Pořád mi nehybně ležela v náručí .Nic žádný pohyb žádná známka života.Sanitka tu byla za 5min.Zkoušeli jí oživit,ale já věděl že to bylo zbytečný.
"Je nám líto,ale tady není co zachraňovat"řekl jeden z doktorů..Naposledy jsem jí políbil na její jinak horký,ale teď studený rty.Pak si jí odvezli.Byl jsem tak sám v jejím bytě a všiml jsem si pistole,která byla v kaluži krve vzal jsem jí otřel do trička krev a kouknul se do zásobníku byl tak ještě jeden náboj.
Šel jsem domů,začalo pršet a mě bylo hůř a hůř pomalu jsem si uvědomoval co se stalo.Cestou jsem si koupil vodku.Přišel jsem domů a zavolal klukům že ten dnešek ruším..Za pár dní byl pohřeb.Tam jsem mluvil s klukama naposled řekl jsem jim že odcházím ze skupiny..Sebral jsem se a šel domů potom jsem kluky už nikdy neviděl…
Jediný co jsem doma dělal bylo,že jsem pil,pil,a pil.
Kluci se pokoušeli se semnou spojit volali mi,psali,zvonili u mě,ale já na nic z toho nereagoval.Už nechci nikoho z nich vidět do konce mého života.Z domu vůbec nevycházím jenom,když jdu dát Juliette na hrob květiny.Jinak pořád sedím doma a piji.Jsem v začarovaném kruhu,kterého se nemůžu zbavit já vlastně ani nechci.
Dnes jsou to 2 roky.."Juliette co si mi to udělala??..Miloval jsem tě,miluji tě a milovat budu"
Nanic jsem nečekal vytáhl pistoli a přiložil jí ke spánku a zmáčkl spoušť.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Werunka Werunka | Web | 9. července 2007 v 21:23 | Reagovat

Jůůů..:)) Nej story..Kterou si Deňulko napsala...;) Fakt BomBa;))

2 Denča Denča | Web | 12. července 2007 v 22:41 | Reagovat

děkůůůju moc

3 Piratka Piratka | 16. července 2007 v 22:26 | Reagovat

Pěkný, dojemný....ale: sem tu prvně a když jsem začla číst první řádky, tak sem si myslela, že to psal autor o sobě, takže mě to dost zarazilo....ale fakt povedený :)

4 Denisa Denisa | 1. srpna 2007 v 16:26 | Reagovat

pláááč

5 Werunka Werunka | Web | 19. září 2007 v 21:21 | Reagovat

Tohle je nej.nej.nej blog...Je klasnej..Nádhernej Desing...:) Seš šikulka Denisko..:)Fakt Dost Dobrý....:):) <3<3 A tolde je nejlepší storyyy...

Uple BOMBA!!!:)) Miluju Tenhle blog a tebe taky..:)

6 Denča Denča | Web | 19. září 2007 v 21:37 | Reagovat

to Werunka:jee děkuju moc...já tě taky miluju...a ty tvoje story sou boziii

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama