Gee+Fee+poleva

20. dubna 2007 v 22:12 | Deencca |  One-Shot-Frerard
první pokous o příběh
GERARD:
Achjo je sobota odpoledne venku prší a je zima.Strašně se nudim.Mikey je s klukama na dovolený jenom já a Frank sem zůstali doma.Mě se nechtělo a Frankiemu nebylo dobře takže sme tu zůstali.Napadlo mě že bych moh jet za Frankem byl doma sám tak ,aby se nenudil.

"Ahoj Franku tady Gerard"
"Čus Gerarde"
"Hele máš nákej plán na dnešek?"
"Ne,Proč?"
"Já jen jesli bych moh přijet?"
"Jo jasně jen přijeď "
"OK sem tam tak za 30 min"
"OK"
FRANKIE:
Rychle uklidit ,osprchovat,převlíct,učesat,namalovat,novonět.sem jako zvědavej jak to všechno stihnu do 30 min,ale musim to zvládnout.už sem skoro hotovej jenom eště namalovat oči sakra někdo zvoní ku*va já přetáh tak to rychle odlíčit kde je krém na odličování??Mam ho huráááá honem jinak bude Gee zas řádit jako obvykle.
"Už běžim..Snad nehoří"kurňa on prší chudák bude zmoklej jak slepice
"Ahoj,promiň já sem něco dělal nahoře"
"Ahoj konečně víš jaká je mi zima.Pozveš mě dál?"
"Jo Sorry poď"vypadá tak krásně když mu z vlasů kape ta voda u můj bože.No tak Franku uklidni se Gerard je jenom tvůj kamarád
"Víš Gee asi je ti zima co?Tak si kdyžtak můžeš slíknout"
"Cože??"
"Já jen aby si nenastyd"to je jasný že sem to nemyslel jak sem mu to řek chudák by se lek.

GERARD
Koukal sem na Franka jak když spad z višně.Ale nic sem neřek tak sme si začal slíkat mikinu,a pak i tričko jenže jak to tričko bylo promočený šlo to fakt špatně nahoru zápasil jsem stim tak asi 2 min Frank furt na mě koukal asi po 4 minutách ho konečně napadlo mi stim pomoct.
"Gee nechceš stim pomoct?"
"To budeš hodnej"
FRANKIE
Přišel jsem k němu nesměle.Franku je to tvůj kámoš o nic přece nejde jenom mu slíkneš tričko nic to není.Ok uklidnil sem se a šel sem k němu fakt to šlo špatně nahoru tak sem si stoupnul na židli páč sem malej:Da už to šlo dobře jenže jak sem se dotýkal jeho studený kůže WOOW bylo to úžasný už bylo to tričko dole a já mu přejížděl po zádech a přitom sem měl zavřený oči a představoval jsem si něco.
GERARD
Byl jsem nervozní i když nevim z čeho nic to není jenže Frankie je tak krásnej ty jeho vlasy,tetování je úplně dokonalej a takovej roztomilej klučina.nák nešlo dolu tak si Frankie přines židli a už to šlo jak po másle.Jenže pak mi najednou začal jezdit rukou po zádech byl úplně horkej líbilo se mi to,ale přišlo mi blbý aby můj nej kákoš dělal tohle.
"Franku!!"
"Promiň Gee,já-já se nechal unést"mírně zčervenal vzal židli a šel jí od níst
FRANKIE
Bože sem to ale kretén proč sem tohle musel dělat co si o mě teď bude myslet.Šli jsem do obýváku.Vůbec sem nevěděl o čem se budem bavit.
"Frankie nemoh bysi zatopit?Je to docela zima"
"Víš to nepůjde já to topení vip."Samo že to šlo jenom se mi nechtělo ho zapínam byl tak krásnej ta jeho bílá kůže byla až nepřirozená.
"Pučil bych ti svoje tričko,ale víš asi by ti nebylo Tím nechci říct že si tlustém to vůbec ne já jen jak sem malej tak by ti nebylo"nevěděl sem co říct.
"To je v poho"
"Ale měl by sis sundat i kalhoty víš moh by si nastydnout to by nebylo dobrý"bože co sem to řek za blbost.Podíval se na mě jako nablázna
"Jak to myslíš??"takhle Franka neznám
"Nijak tak jak sem řek prostě se slíkni nebo stim chceš zas pomoct?"
"To je dobrý já to zvládnu"
"OK,já du zatím pro něco k jídlu"
GERARD
Takhle Franka neznám,znám ho jako stydlivýho kluka a vono se zněj vyloupne tohle.
FRANKIE
Překonal sem sám sebe.Já se do něj asi zamiloval až přídu tak mu to řeknu i když už mě asi nikdy nebude chtít vidět,ale to je jedno musí vědět co k němu cejtim ať to stojí co to stojí.Lednička zas poloprázdná tak co mam vzít sakra mysli chlape mysli..Mam to vemu čokoládovou polevu to mam moc rád a Geemu bude určo taky chutnat.
"Gee už du"Hulákal jsem přes půlku baráku,ale pak jsem si uvědomil že sem řek že přinesu něco k jídlu a čokoládová poleva k jídlu=blbost…OK tak co tu máme ano banán,ale jenom jeden to nevadí tím líp.
Když sem přišel Gee už na sobě neměl kalhoty a když mě viděl jak du s jednim banánem a polevou nevim co si o mě myslel,ale já se na něj jenom šibalsky usmál a přised si k němu.
"K čemu to máš?"zeptal se mě
"K čemu asi k jídlo truhlíku"
"Mno to mě napadlo,ale jeden banán?neni to nák málo,"
"Je,ale já neměl dva"
FRANKIE
Začal jsem pomalu loupat banán a on na mě koukal.už to bylo voloupaný když sem na oba dva konce nalil polevu a přibližoval sem se stim k jeho pusu.
"Otevři pusu Gee!"otevřel jí jenže jak tam bylo hodně polevy tak mu ukápla na jeho nahou hruď.Nevěděl jsem co děl v tu chvíli mě napadlo jediný slíznout to!
GERARD
Co to dělá??on mi volizuje hrudník.Uhh to bylo fakt vzrušující bože.
"Frankie to bylo úžasný udělej to zas prosímmm"
"Tak dobře"
FRANKIE
Líbilo se mu to.Gee si lehnul a já na něj začal pomalu lejt to polevu.Lil sem mu to po hrudníku a zajížděl až k podbřišku pak jsem jel zas nahoru a nalil mu to do pusy..Bylo po polevě pomalu sem jí začal slízávat a jezdil jazykem sem a tam nahoru a dolu.A pak jsem se přiblížil k jeho rtům začínal jsem je ochutnávat chutnali úžasně byli tam měkký,zajel sem mu jazykem do pusy a on se připojil.Sundaval mi tričko a hladil mě po zádech svýma úžasnejma prstama.Vyndal jsem jazyk a chystal se říct co k němu cejtim.
GERARD:
On na mě začínal lejt tu polevu a lízat jí ze mě úžasném pocit.pak mě začal líbat to bylo mnohem lepší než sem si to představoval.Frank byl dokonalej,ale já chtěl víc a klidně se vsadim že i on nechce zůstat jenom u líbání.
"Gee já ti musim něco říct"
"A co?"
"Víš příde mi to blbý"
"Ale no tak mě můžeš říct úplně všechno"
"Tak jo"zhluboka jsem se nadechl "Já já tě miluju!"Byl jsem připravený na jeho reakci.Myslel jsem že tohle byl jenom úlet ale.
"Já tě taky miluju bál jsem se ti to říct,protože sem tě měl za nejlepšího kámoše,ale po dnešku je to trochu jiný"Frankie se tak krásně usmál a ten úsměv patřil mě
FRANKIE
On řek že mě miluje.Najednou mi začal rozepínat kalhoty já jen zavřel oči a čekal.Najednou mi je začal stahovat společně s boxerkama.
GERARD
Neovlád sem se musel sem mu rozepnout ty kalhoty a sundat je.už byly dole a já vzal do ruky jemně jeho *** pohladil jsem ho a on zasténal.Pak jsem ho políbil a vzal jemně do pusy a začal jsem ho jemně sát a on začal sténat čím dál hlasitěji a najednou jsem v puse ucítil horkou tekutinu rychle jsem jí spolk.A on jen unaveně oddechoval.řekl "To bylo úžasný"já se jen spokojeně usmál.Frankie nás přikril dekou.Pak začal jezdit svojí rukou po mí hrudi jel směrem dolů a konečkamy prstů mě jemně hladil až narazil na to co chtěl.Vlez úplně pod deku takže jel hlavou k mímo kamarádovi a už tam byl.Vystrčil svůj jazyk a pomalu mi začal olizovat*** a já začínal sténat.,Musim říct že byl fakt dobrej tohle bych do něj nikdy neřek,ale co to dělá proč přestal??
"Co se děje proč si toho nechal?"
Vyhrabal se z deky a letěl pro něco do kuchyně.během minuty byl zpátky a měl další čokoládovou polevu.Zalez si znovu pod deku a na *** jí nalil a narval si ho znovu do pusy a začal ho cucat,pak přecházel v sání a já sténal jako nikdy jindy pak do toho zapojil i jazyk.
FRANKIE
Bylo to úžasný tohle sem nikdy nezažil Gerard byl skvěle.Pak sem si vyměnili role a já ho vzal do pusy když v tom mě něco napadlo vilít sem a utikal do kuchyně kde sem měl další polevu a už už sem zas lez pod deku a nalil jí na něho a dal si ho do pusy on sténal hodně nahlas.A pak se udělal.Snažil jsem se to všechno spolknout jenže toho bylo nák moc tak mi to začalo tíct všude možně on mě vytáh a začal to slízávat.Pak mě začal líbat snad všude kde se dalo a otočil mě na břicho.Jezdil jazykem po mejch zádech..a potom do mě vnikl líbilo se mi to on zrychloval oba sem sténali až dosáhl toho čeho chtěl vystoupil ze mě a políbil mě.
"Na tohle nikdy nezapomenu Frankie moc tě miluju"
"Já tebe taky miluju Gee"znovu mě políbil.
Oba sme byli unavení.Tak sem si řekli dobrou noc ještě sme se přikrili a já usnul na Geeho hrudi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Werunka Werunka | Web | 20. dubna 2007 v 22:29 | Reagovat

Super bloček;) A good story..:)) Doufám že bude naky pokráčko..papík..

2 Sally Sally | Web | 25. dubna 2007 v 11:49 | Reagovat

spřátelíme?:)

3 EllisaPirat EllisaPirat | Web | 27. dubna 2007 v 18:41 | Reagovat

aaaaa koukám že se to z těma vlastníma příběhama roztrhlo:D:D ale je to fugt supééééér:)) hned si tě dávám do oblíbenejch:D

4 Katy.josS Katy.josS | Web | 8. května 2007 v 13:30 | Reagovat

wow.....skvělý :-)

5 Jane18 CZ Jane18 CZ | Web | 25. května 2007 v 12:49 | Reagovat

Náářez... heh, tohle se hodí =D

6 iamx iamx | 18. srpna 2007 v 13:14 | Reagovat

no to byla teda :-D

7 pájina pájina | 23. září 2007 v 16:36 | Reagovat

dobrý!!

8 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 20. října 2007 v 17:52 | Reagovat

NNNÁÁÁDDDHHHEEERRRAAA!!!

9 XDXD XDXD | Web | 30. prosince 2007 v 18:59 | Reagovat

Heh xD.. Na první story je to víc jak pecka xD.. Umm, mám chuť na polevu xD..

10 DarkFire DarkFire | Web | 30. prosince 2007 v 21:38 | Reagovat

asi si dám čokoládu!

11 Nikita Nikita | 25. dubna 2008 v 17:36 | Reagovat

dovedu si představit ten gerardův vyděšenej pohled když k němu šel z banánem v ruce....:):).)

12 Klaudiqa Klaudiqa | Web | 23. července 2008 v 11:26 | Reagovat

fuuuha...:D:D:D to s tou polevou awww....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama